Turystyka i rekreacja w Zakopane

stowarzyszenie turystyka i rekreacja

Organizowanie wycieczek stowarzyszenie turystyka i rekreacja, spotkań, wyjazdów na grzyby, ryby, narty, spływów kajakowych, w góry itp. Inicjowanie, wspieranie i organizowanie różnego rodzaju działań związanych z aktywnym wypoczynkiem.

Propagowanie aktywnego wypoczynku, promowanie nowoczesnego stylu bycia młodym i sprawnym do późnej starości.

Misja: Integrowanie społeczności lokalnej poprzez wspólne realizowanie swoich pasji i zainteresowań. Mobilizacja społeczeństwa do utrzymania i poprawy sprawności fizycznej. Promocja zdrowego stylu życia i aktywnych form wypoczynku. Relaks poprzez kontakt z naturą, piękne widoki i ruch na świeżym powietrzu.

Chcielibyśmy zachęcić wszystkich tych, którym nie przeszkadza “pedałowanie” do odwiedzenia Ełku i okolic również w ten sposób. Stowarzyszenie turystyki i rekreacji rowerowej z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularne i ma coraz więcej zwolenników, którzy dostrzegli wiele zalet tego typu wypoczynku połączonego ze zwiedzaniem ciekawych miejsc.

Poruszanie się rowerem ma wiele zalet, przede wszystkim poprawimy nieco naszą kondycję i podreperujemy zdrowie, odwiedzimy wiele miejsc, do których nie dotrzemy samochodem, np. ze względu na zakazy ruchu, ale także takich, do których nie dotarlibyśmy w tradycyjny sposób, np. ze względu na ograniczony czas pobytu, duże odległości itp.

Warto zaznaczyć, że wymienione tu trasy nie są przeznaczone tylko do tego celu, biegną również po asfalcie czy leśnych ścieżkach. Dlatego rozdział ten przeznaczony jest przede wszystkim dla amatorów, którzy nie uprawiają tego sportu zawodowo, ale po prostu dla tych, którzy lubią zwykłe przejażdżki rowerowe. Opisy tras są więc bardzo uproszczone, a ich zadaniem jest przede wszystkim wskazanie, gdzie tym środkiem lokomocji można i warto poruszać się po Ełku, bo najlepsze trasy w tej okolicy to te, które sami wyznaczamy.

Dlatego w tym miejscu dajemy Wam możliwość zamieszczenia swojej trasy rowerowej i pokazania innym nieznanych jeszcze możliwości.

Wszystkich przybyłych przepraszam i dziękuję za zainteresowanie spływem kajakowym. Niestety ze względu na fakt, że Rybnik i powiat zostały ogłoszone strefą czerwoną, a Jastrzębie i Żory strefą żółtą, jesteśmy zmuszeni odwołać wszelkie planowane w tym roku spływy kajakowe. Proszę o zrozumienie. Chętnych było bardzo dużo, ale w obawie przed ewentualnymi konsekwencjami musimy zrezygnować
Bardzo za to przepraszam i proszę o wyrozumiałość

W związku ze zmniejszeniem ograniczeń związanych z pandemią, chcemy zorganizować spływ kajakowy rzeką Mała Panew w dniu 15 sierpnia.
Wyjazd z Jastrzębia około godziny 13:00. Początek spływu o godz. 15:00. Część gastronomiczna i towarzyska działa normalnie. Koszt za miejsce w kajaku to nadal 25 zł od osoby.
Zapisy od wtorku, 4 sierpnia od godz. 17
Telefon do pilota Jacka 519182974
Na razie prowadzimy zapisy bez wpłat, aby dowiedzieć się ile osób będzie chętnych

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *