Bezpieczeństwo

Nasze środki bezpieczeństwa i higieny

W dzisiejszych czasach coraz częściej rozmowy telefoniczne zaczynają się od pytania: “Jak się masz?” i nie jest to już zamierzone retorycznie. W obecnych czasach z pewnością dzielimy się istotnymi informacjami na temat naszego życia. W związku z tym, że to, co dzieje się na całym świecie wygląda zupełnie nierealnie, zdystansowane społecznie interakcje z przyjaciółmi, rodziną, sąsiadami, klientami i dostawcami są bardziej realne niż kiedykolwiek. Zrozumieliśmy, jak bardzo wszyscy polegamy na sobie nawzajem. Kiedy nie można kupić maseczek, sąsiadka zszywa nam jakieś. Gdy targi rolne są zawieszone, klienci składają zamówienia on-line, a następnie odbierają je w stodole. Kiedy w spiżarni brakuje darów, Jaworowa Górka pakuje jajka, a zamykające się cebule pakuje do koszy.

Maseczki na twarz
Przez większą część miesiąca byliśmy “niezbędni” w dziwny, nowy sposób. Pozwolono nam (oczekuje się od nas) wykonywać naszą pracę: przygotowywać glebę, sadzić rośliny, opiekować się jagniętami i cielętami. Dla nieformalnego obserwatora wygląda to jak zwykłe przedsiębiorstwo, ale tak nie jest.

Nowi klienci uznali nas za niezbędnych. Popyt na nasz produkt znacznie wzrósł. Tak, ludzie będą jeździć do gospodarstwa dla świeżych jaj i mięsa karmionego trawą. Tak, ludzie będą przedpłacać za naprawdę warte lata naturalne produkty. Nieustannie zdobywamy wdzięczne opinie, ale teraz, nawet bez spojrzenia na siebie nawzajem, wnioski są zbierane ze stołu na podwórku drzwi stodoły i często zmieniane z wdzięcznymi notatkami.

A na zapleczu sceny, okazujemy nasze uznanie poprzez protokół “utrzymania bezpieczeństwa”. Odkażamy, maskujemy się, ćwiczymy społeczny dystans i, po prostu ogólnie, zostajemy w domu, kiedy nie pracujemy. Zapewnienie czystych, bezpiecznych, smacznych posiłków i zdrowego środowiska pracy dla naszego personelu jest naszym sposobem na okazanie wdzięczności za zakupy naszych klientów.

Jesteśmy dodatkowo połączeni z naszymi kolegami rolnikami bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Wiosna to zwykle czas, kiedy mówimy “do zobaczenia” naszym rolniczym przyjaciołom. Jesteśmy tak zajęci, że nie spodziewamy się, że spotkamy się ponownie aż do sezonu konferencji zimowych. Jednak w tym kwietniu, dzięki naszym rozmowom wideo, znajdujemy dobre opcje, aby utrzymać personel w zdrowiu, a klientów w bezpieczeństwie. Im więcej się dzielimy, tym lepiej jesteśmy poinformowani i tym mądrzejsze są nasze decyzje. Rozumiemy, że wszyscy jesteśmy w tym razem.Jaworowa Górka szybko przejdzie do naszego wiosennego rolnictwa wspieranego przez społeczność. W związku z tym, że zamówienia “bezpieczniejsze w domu” są przedłużane do maja, będziemy pakować produkty do odbioru w stodole, zamiast zezwalać na dystrybucję w stylu rynkowym. Optymista we mnie mówi, że to tylko na jakiś czas. Realista we mnie jest świadomy, że naprawdę zrobimy to, co dyktują nam warunki, tak długo, jak będzie to konieczne, aby utrzymać nas wszystkich w zdrowiu.

To jest to, co obecnie robimy tutaj w Jaworowej Górce, aby pozostać bezpiecznym.

Utrzymanie bezpieczeństwa naszych ludzi:
Wszyscy pracownicy są przeszkoleni w zakresie wyjątkowych praktyk zachowania zdrowia, rozpoznawania objawów, bezpiecznego stosowania rękawiczek jednorazowych oraz wysokiej jakości procedur sanitarnych.

 

Wszyscy pracownicy otrzymają płatny czas wolny od pracy i urlop zdrowotny, co ułatwi im wybór, czy muszą pozostać w domu.

Wszyscy pracownicy z objawami lub którzy kontaktowali się z kimś z objawami, muszą pozostać w domu do czasu wyjaśnienia za pomocą sugestii specjalisty fitness.

Przenośne stanowisko do mycia rąk z mydłem i wodą jest dostarczane naszym wykonawcom na placu budowy. 

Utrzymanie bezpieczeństwa w naszym obiekcie:
Wszystkie struktury są zamknięte dla zwiedzających.

Wszystkie stanowiska pracy i powierzchnie, których można dotknąć, są dezynfekowane przed rozpoczęciem dnia pracy i ponownie, gdy notebook ma być używany.

Pojemniki na produkty są odkażane przed użyciem silnym, skutecznym, ekologicznym środkiem odkażającym.

Powierzchnie dotykowe w kabinach ciągników i silnikach są dezynfekowane przed użyciem.

Zapewnienie bezpieczeństwa naszym klientom:
Wszystkie myte produkty są poddawane bezpiecznemu dla żywności, organicznie dopuszczonemu płukaniu sanityzującemu.

Pracownicy obsługują wszystkie produkty w sportowych rękawicach i maskach (jeśli są dostępne).


Do strony głównej