Maciejów Stary jest niewielką miejscowością, jednakże jego położenie stanowi znakomitą bazę wypadową do ciekawych miejsc. Poza zbieraniem grzybów, wędrówkami po okolicy, proponujemy wczasy połączone z grillowaniem i leniuchowaniem w agrogospodarstwie. Dla chcących skorzystać z aktywnego wypoczynku posiadamy rowery turystyczne, mini pole golfowe oraz własny las i polanę. Dom stoi na obrzeżach dużego kompleksu leśniego wśród pól.
Zagroda jest ogrodzona tradycyjnie. Cudowny klimat, niepowtarzalne widoki, czyste powietrze oraz dzikie zakątki sprawiają, że jest to niepowtarzalne, nieodkryte, przez turystów miejsce. Widok z miejsca położenia gospodarstwa to pola uprawne, lasy, łąki i rzadkość w naszym kraju - brak linii wysokiego napięcia na horyzoncie. 
Dojazd do gospodarstwa jest dobry, a przystanek autobusowy jest oddalony ok. 100m od domu. Droga dojazdowa do gospodarstwa jest utwardzona, są wydzielone miejsca parkingowe.
Przygotowujemy indywidualny program pobytu dla naszych gości.  Podejmujemy się organizacji wypoczynku i oferujemy: warsztaty florystyczne, zbieranie i suszenie ziół, kwiatów, owoców, grzybów, degustację miodów pitnych, win, nalewek, ciasta, miodu i przetworów własnego wyrobu.

Do wyłącznej dyspozycji gości, posiadamy przytulny dom z lat 50., odnowiony i zmodernizowany z zachowaniem i odtworzeniem wszystkich możliwych oryginalnych elementów, pokój wypoczynkowy z kominkiem i aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem, sypialnię, łazienkę, przestrzenny przedpokój z kanapą i stołem (idealne miejsce do zabawy dla dzieci), pokój widokowy w dachu domu.

Przy domu znajduje się ,,grillownia’’ z dużym stołem biesiadnym, w której znajdują się: piec do grillowania, wędzarnia, piec chlebowy oraz piec do gotowania. Jest to doskonałe miejsce do wypoczynku, spożywania posiłków oraz biesiadowania oraz plac zabaw dla dzieci.

Na podwórku w gospodarstwie znajduje się również spichlerz. Jest to niewielki budynek wykonany z bali. Przeznaczony jest głównie dla turystów, którzy przyjechali z wizytą do gości już zakwaterowanych. W pomieszczeniu znajdują się dwa osobne, pojedyncze łóżka, rozkładana kanapa oraz podstawowe wyposażenie. Łazienka i WC są oddalone od spichlerza około 30 metrów.

Gospodarstwo agroturystyczne ,,Jaworowa Górka''

monika@jaworowagorka.pl

+48 604-126-549